Oprogramowanie dla biznesu

Oprogramowanie dla biznesu

Czy wiesz, że…?

Właściwy wybór systemu oraz partnera wdrożeniowego to minimalizacja ryzyka niepowodzenia wdrożenia, które skutkowałoby uniemożliwieniem właściwego funkcjonowania firmy.

SerwNet od 1999 r. wdraża i obsługuje systemy do zarządzania przedsiębiorstwem na terenie całej Polski. Od momentu powstania wdrożyliśmy oprogramowanie typu ERP w ponad 2000 firm. Przez ten czas pełniliśmy rolę producenta, serwisanta i dystrybutora co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, aby obecnie pełnić rolę doradcy, który nie tylko pomoże Ci we wdrożeniu ale także w wyborze systemu najlepszego dla Twojej firmy.

Nasi specjaliści dysponują wiedzą merytoryczną z zakresu przepisów prawnych, na podstawie których działają poszczególne programy. Dzięki wysokiej technicznej i merytorycznej jakości oprogramowania, a także dzięki mobilności i właściwej organizacji pracy naszych specjalistów jesteśmy w stanie obsłużyć klientów z różnych branż. Wśród użytkowników naszych programów są zarówno przedsiębiorstwa handlowe, produkcyjne i usługowe, jak też jednostki budżetowe.

Jesteśmy ambitni - chcemy, aby Twoja firma mogła znaleźć w nas partnera, który:

  • przeprowadzi audyt w Twojej firmie
  • doradzi w wyborze odpowiedniego sprzętu
  • doradzi w wyborze oprogramowania, skonfiguruje go i zajmie się jego serwisem
  • przeszkoli Twoich pracowników
  • będzie pilnował terminów gwarancji i licencji oprogramowania
  • zadba o zabezpieczenie Twoich danych